Przedstawiciel handlowy

LIMAGRAIN POLSKA SP. Z O.O.  POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

REGION: PŁD WIELKOPOLSKA, CZĘŚĆ WOJ. OPOLSKIEGO, ŁÓDZKIEGO

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z gospodarstwami rolnymi i klientami hurtowymi
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Praca z bazą danych klientów, praca z CRM i raportowanie
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie rolnicze lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako przedstawiciel handlowy i doradca klienta  w branży rolniczej
  • Łatwość nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i odpowiednia prezencja
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

  • Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie i opiekę zdrowotną

Złóż aplikację przesyłając swoje CV na adres: rekrutacjaspam prevention@limagrain.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie  przez Limagrain Europe SAS z siedzibą w Biopôle Clermont Limagne, Rue Henri Mondor, 63360 Saint-Beauzire, Francja, będąca 100% udziałowcem Limagrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Rataje 164, 61-168 Poznań, moich danych osobowych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w szczególności informacji, które przekraczają zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, dla potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które składam aplikację.”

Ochrona danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Limagrain Europe SAS z siedzibą w Biopôle Clermont Limagne, Rue Henri Mondor, 63360 Saint-Beauzire, Francja, będąca 100% udziałowcem Limagrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Rataje 164, 61-168 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje. Ma Pani/Pan prawo: wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia.

Ma pani Pan/Pan prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.